Byt, 1+kk

Částečně zařízené studio se zimní zahradou ve 4. patře moderního bytového domu s výtahem a parkováním v klidné slepé ulici v sousedství zimního stadionu Nikolajka. Lokalita na okraji parku Mrázovka, s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v okolí. V blízkém dosahu Francouzského lycea, komerčního a zabávního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, posuvnými panely oddělená ložnicová část s přístupem do zimní zahrady, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s velkou vestavěnou skříní.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, velká okna, předokenní rolety, centrální vytápění, pračka, mikrovlnná trouba, sklep. Byt je možno kompletně dozařídit. Možnost pronájmu samostatné garáže za 2000 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30306
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Parkování
  K dispozici garáž za 2000 Kč/měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.