Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný byt, zařízený základním nábytkem, ve zvýšeném přízemí renovovaného činžovního domu s výtahem v klidné rezidenční čtvrti na rozhraní Vinohrad a Vršovic, pár kroků od Heroldových sadů a parku na náměstí Svatopluka Čecha. Příjemná lokalita s výbornou občanskou vybaveností v okolí a rychlou dostupností do centra, s tramvajovým a autobusovým spojením ke stanicím metra Náměstí Míru a I. P. Pavlova.

Interiér bytu tvoří 1 ložnice, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala.

Nové vybavení a zařízení, zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, vinylové podlahy, dlažba, podlahové vytápění, bezpečnostní vstupní dveře, elektrické topení, pračka, myčka, rozkládací sedačka s úložným prostorem, TV, protihlukové stěny. Záloha na společné domovní služby a vodu 750 Kč měsíčně na osobu. Poplatky za spotřebu elektřiny budou převedeny na nájemce (cca 2000 Kč měsíčně).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30229
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.