Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu prostorný klimatizovaný byt se 120 m2 střešní terasou a krásnými výhledy do dalekého okolí, ve 3., nejvyšším patře uzavřeného rezidenčního komplexu s výtahem, v klidné ulici se spoustou zeleně v atraktivní rezidenční čtvrti v Praze 4 - Braník. Lokalita v rychlém dosahu plné občanské vybavenosti, s rychlým spojením do centra, v blízkém dosahu nábřeží Vltavy, přírodní památky Branické skály, divadla Dobeška, bazénu v Podolí a Žlutých lázní. Nejbližší stanice metra jsou Budějovická a Pankrác.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na rozlehlou střešní terasu, 3 ložnice také s přístupem na terasu, en-suite koupelna (vana, bidet, toaleta), samostatná koupelna (sprchový kout), samostatná toaleta, šatna a vstupní hala se skříní.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velkoplošná okna, předokenní žaluzie, kuch. spotřebiče Miele, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm s možností připojení na PCO, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Zálohy na poplatky za společné služby, vodu a vytápění: cca 5000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od května 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29751
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Terasa
  120 m²
 • Celková plocha
  240 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.