Byt, 3+kk

Nový půdní mezonetový byt, zařízený designovým nábytkem, situovaný v 6. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Dům stojí v dynamicky se rozvíjející části Prahy 7 v Holešovicích, minutu od zastávky tramvají a autobusů, jednu zastávku od stanice metra Nádraží Holešovice či pár zastávek od metra Vltavská. Klidná ulice v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností a rychlým spojením do centra. V blízkosti se nachází centrum současného umění DOX, divadlo La Fabrika, obchody, restaurace, bistra, mateřské i základní školy, fitness centrum, tenisová hala a autobusové a vlakové nádraží Holešovice.

Spodní patro bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, šatna a samostatná toaleta. Horní patro nabízí klidovou část s ložnicí, pracovnou (příp. 2. ložnicí), koupelnu se sprchovým koutem (2 sprchové hlavice) a toaletou a technickou místnost.

Množství vestavěných úložných prostor, dlažba, vinylové podlahy Quick-Step, střešní okna Roto, designové zařízení a vybavení na míru, elektricky ovládaná okna v ložnici, bezpečnostní dveře, pračka, zabezpečovací zařízení, příprava na klimatizaci, sklep (2 m2), panoramatický výtah v budově. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 4000 Kč měsíčně včetně internetu.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29723
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.