Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zrenovovaný byt se zachovanými původními prvky, situovaný v 5. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici na Vinohradech. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra, pouhé 3 bloky od stanice metra Flora a nákupního centra Atrium Flora.

Interiér bytu tvoří vstupní hala s plně vybavenou kuchyní a spíží, obývací pokoj, 1 ložnice do ulice, 1 ložnice s malou šatnou a výhledem do zeleně ve dvoře, koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Parkety, dlažba, plastová okna, žaluzie, nová kuchyň, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba. Poplatky za společné domovní služby a vodu 400 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29525
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.