Byt, 3+kk

Nově zrekonstruovaný klimatizovaný byt s přístupem do společné zahrady (300 m2), situovaný ve sníženém přízemí renovovaného rodinného domu. Dům stojí v klidné rezidenční zástavbě v Praze Kateřinkách v sousedství Milíčovského lesa, cca 10 minut chůze od stanice metra Opatov a občanské vybavenosti.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala.

Výhledy do zeleně, nová kuchyň, koberce, dlažba, bezpečnostní dveře, plynové topení, tepelné čerpadlo, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rozvody pro kabelovou TV a internet. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 3000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29232
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.