Byt, 3+1

Kompletně zrenovovaný byt ve zvýšeném přízemí tradičního činžovního domu bez výtahu. Byt je situován v klidné ulici v blízkosti nábřeží Vltavy, v pěším dosahu komerčního centra a stanice metra Anděl.

Byt má 2 ložnice, jednu s šatnou a komorou, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s barovým pultem, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a vstupní halu.

Parkety, žulová a keramická dlažba, pračka, myčka, telefon, satelitní připojení Astra (v ceně), WLAN, bezpečnostní dveře, kolárna v domě. Nájemníkům je k dispozici příjemná společná zahrada. Klidné bezpečné bydlení s dobrou dostupností do centra. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 3500 Kč/1. osoba/měs., každá další osoba 500 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  2907
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.