Byt, 1+1

Kompletně zařízené studio ve 2. patře udržovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici v Praze 10. Lokalita na pomezí Vinohrad a Vršovic, v blízkosti Havlíčkových sadů a potoka Botič, s rychlou dostupností do centra a plnou vybaveností v blízkém dosahu.

Byt má plně vybavenou kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj / ložnici s en-suite koupelnou se sprchovým koutem, samostatnou toaletu s technickým zázemím, vybavenou šatnu a vstupní chodbu.

Vysoké stropy, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, odhlučněné stěny, žaluzie, elektrické vytápění a elektrický boiler, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí a kuch. náčiní, TV, sklepní kóje. Fixní poplatky za společné služby a spotřebu energií 3500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28932
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.