Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný, zařízený a vybavený byt v posledním, 4. patře zrenovovaného domu s výtahem a společnou udržovanou zahradou v klidné ulici v Praze Krči. Výhodná lokalita v rychlém dosahu centra, v pěším dosahu stanic metra Budějovická a Pankrác (pět minut chůze), s výbornou občanskou vybaveností v blízkém okolí - nákupní centrum Arkády Pankrác.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a 1 ložnice s výhledem do zeleně, koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatná toaleta, šatna / technická komora a otevřená vstupní chodba.

Parkety, dlažba, zabudované osvětlení, plynový kotel, pračka, myčka, základní nádobí a kuch. náčiní, ložní prádlo, ručníky, TV. Parkování na ulici. Poplatky za společné domovní služby a vodu 600 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28929
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.