Byt, 1+kk

Zrekonstruované, částečně zařízené studio ve zvýšeném přízemí dobře udržovaného renovovaného prvorepublikového činžovního domu se společným dvorem. Dům se nachází v ulici lemované stromy v Praze Vršovicích, v klidné lokalitě s rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí (nákupní centrum Eden, sportovní centra). Četné tramvajové spoje, dobré spojení na metro trasy A.

Interiér tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybaveným kuchyňským koutem a výhledem do zeleně ve vnitrobloku, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba.

Velká okna, vysoké stropy, parkety, lamino, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, UPC. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění 1800 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28069
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  31 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.