Byt, 2+kk

Moderní zařízený byt situovaný ve 3. patře nedávno postaveného projektu Rezidence Sacre Coeur 2 v atraktivní rezidenční lokalitě Hřebenky, v blízkosti Francouzského lycea, Kinského zahrady, Petřína a nákupního a zábavního centra Nový Smíchov. Rezidence nabízí 24h recepci, parkování v podzemních garážích a kamerový bezpečnostní systém. Rychlá dostupnost do centra, 10 minut chůze k tramvajím na Újezdě, autobusová zastávka před budovou, přímé spojení na letiště.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem, 1 ložnice, en-suite koupelna s vanou a toaletou, toaleta pro hosty a otevřená vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velkoplošná francouzská okna, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, základní nádobí, TV, videotelefon, sklep, vstupy na čip. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27551
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, vodu a vytápění, elektřinu a internet cca 7000 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.