Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu rekonstruovaný nábřežní byt s úžasným výhledem na Vltavu, Petřín a Pražský hrad, situovaný ve 4. patře renovovaného činžovního domu s novým výtahem a kamerovým systémem na nábřeží Vltavy. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí, rychlou dostupností do centra - pár minut k tramvajím a stanici metra Karlovo náměstí, v blízkém dosahu Francouzského lycea.

Interiér bytu tvoří 2 samostatné ložnice, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta, vybavená šatna a velká centrální vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, koberec, dlažba, bezpečnostní dveře, kombinovaný plynový kotel, pračka, myčka, společný balkon v mezipatře. Poplatky za společné domovní služby a vodu 500 Kč/os./měs. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27329
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.