Byt, 2+kk

Zařízený byt ve 2. patře moderní rezidence s kamerovým systémem a podzemním parkováním. Rezidence se nachází v blízkosti rozsáhlého obchodního komplexu s širokými možnostmi nakupování a bohatým sportovním a kulturním vyžitím. Výborná dopravní dostupnost, stanice metra Anděl a zastávky tramvají a autobusů pár minut chůze od budovy.

Byt má prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 1 ložnici s výhledem do zahrady ve vnitrobloku, koupelnu s vanou a toaletou a velkou vstupní halu s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, velká okna, bezpečnostní dveře, plynový kotel, žaluzie, pračka, myčka, základní nádobí, videotelefon, alarm, výtah. Garážové stání v ceně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27051
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  Garážové stání v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.