Byt, 3+1

Prostorný, částečně zařízený zrekonstruovaný byt s původními zachovanými prvky ve 3. patře tradičního činžovního domu se společným upraveným dvorem, bez výtahu. Dům se nachází v klidné ulici pouhých pár kroků od Letenských sadů, ve vyhledávané rezidenční lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra, mezinárodních škol a na letiště. Pár zastávek tramvají ke stanicím metra Vltavská a Hradčanská, v pěším dosahu centra.

Interiér bytu tvoří plně vybavená velká kuchyň s jídelnou a arkýřem, propojená s obývacím pokojem, 2 samostatné ložnice - jedna s malou šatnou, dále koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta s bidetovou sprškou, technická komora a velká centrální vstupní hala. Ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku.

Vysoké stropy, štuková výzdoba, velká okna, parkety, dlažba, nové koberce, dvoukřídlové dveře, vestavěná knihovna s žebříkem v ob. pokoji, plynový kotel, pračka, sklep, balkon v mezipatře domu. Byt je možno dozařídit nábytkem za vyšší nájemné nebo pronajmout bez nábytku. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26999
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  98 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.