Byt, 3+kk

Kvalitní, nezařízený byt v prvním patře činžovního domu po kompletní rekonstrukci (2005) nacházející se v klidné ulici jen pár kroků od Francouzského Lycea, Kinského zahrady a Petřína, pět minut pěšky od nákupního a zábavního centra Anděl.

Byt nabízí vstupní halu, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, dvě ložnice a koupelnu s vanou, dvěma umyvadly a toaletou.

V bytě jsou vestavěné skříně, Interkom, zabudovaná svítidla, sklad/technická místnost cca 10 m2, která se nachází přes chodbu. Parkování lze zajistit v garážích v sousední ulici. Poplatky za společné domovní služby 4.000 Kč/měs. Poplatky za spotřebu energií budou převedeny na nájemce. K dispozici od srpna 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26789
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Parkování
  Parkování lze zajistit v garážích v sousední ulici
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.