Byt, 2+kk

Nezařízený byt po celkové rekonstrukci ve 4. patře renovovaného činžovního domu s výtahem a společnou zahradou ve vnitrobloku. Dům se nachází v klidné ulici v blízkosti parků Stromovka a Letenské sady. Velmi rychlá dostupnost do centra, cca 5 minut ke stanici metra Vltavská, plná občanská vybavenost v blízkém okolí, rychlá dostupnost na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna s masážním sprchovým koutem, vanou a toaletou a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory.

Laminátové podlahy, dlažba, plynový kotel, podlahové topení v koupelně, pračka, myčka, sklep, společný balkon v mezipatře domu. Poplatky za společné domovní služby a vodu cca 1420 Kč měsíčně pro 2 osoby. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. Byt je k pronájmu nabízen nezařízený. K dispozici od října 2017.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26780
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.