Byt, 2+kk

Zrekonstruovaný zařízený byt situovaný ve 2. patře renovovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky v klidné ulici na Vinohradech. Výhodná rezidenční lokalita nedaleko Havlíčkových sadů, s velmi dobrou dostupností do centra, pár bloků od stanic metra a zastávek tramvají I.P.Pavlova a Náměstí Míru. Plná občanská vybavenost v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a kachlovými kamny, 1 prostorná ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní hala.

Velká okna, vysoké štukové stropy, parkety, plynové topení. Poplatky za společné domovní služby 900 Kč/osoba/měsíc (paušál). Záloha na spotřebu vody 100 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od září 2018.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26762
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.