Byt, 2+kk

Nově zrekonstruovaný nezařízený byt situovaný ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Výhodná lokalita v sousedství vinohradského Pavilonu, pár bloků od stanic metra Náměstí Míru a Jiřího z Poděbrad, dvě krátké zastávky tramvají od stanice metra Muzeum a Václavského náměstí. Plná občanská vybavenost v blízkém okolí, velmi rychlá dostupnost do centra.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Nová kuchyň, vysoké stropy, velká okna, parkety, bezpečnostní vstupní dveře, elektrický kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, sklepní kóje. Záloha na společné domovní služby a vodu 1000 Kč/osoba/měsíc. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26733
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.