Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný podkrovní byt s galerií a krásným výhledem do dalekého okolí, situovaný ve 2., nejvyšším patře renovovaného řadového domu s krásnou vzrostlou zahradou v klidné ulici se spoustou zeleně v atraktivní rezidenční čtvrti v Praze 4 - Braník. Lokalita v rychlém dosahu plné občanské vybavenosti, s rychlým spojením do centra, v blízkém dosahu nábřeží Vltavy, přírodní památky Branické skály, divadla Dobeška, bazénu v Podolí a Žlutých lázní. Nejbližší stanice metra Budějovická a Pankrác.

Interiér bytu tvoří 2 samostatné ložnice - jedna s šatnou, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna (vana, sprchový kout, toaleta, okno), toaleta pro hosty a vstupní hala. Nad obývacím pokojem se nachází prostorná galerie vhodná pro pracovnu či úložné prostory.

Dřevěné masivní podlahy, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka. Bez výtahu. Poplatky za společné domovní služby a vodu 800 Kč měsíčně. Zálohy na spotřebu plynu a elektřiny se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26544
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.