Byt, 2+1

Slunný zařízený zrekonstruovaný byt s krásným nerušeným výhledem na Vltavu, Emauzy a protější nábřeží s historickými domy, situovaný ve 4. patře renovovaného secesního domu s výtahem a společnou zahradou na nábřeží Vltavy. Lokalita s velmi rychlým spojením do centra, jen pár minut chůze od obchodního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl s četnými tramvajovými a autobusovými spoji.

Interiér tvoří obývací pokoj, 1 ložnice, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, koupelna s obklady z přírodního kamene, sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala.

Zachované původní prvky, mix nábytku vč. původních kusů ve stylu Art Deco, vysoké stropy, velká okna, vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, úložné prostory, plynový kotel, myčka, lednice na víno, mikrovlnná trouba, TV, alarm. Orientace V/Z. Poplatky za společné domovní služby a vodu 1300 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26374
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.