Byt, 1+kk

Zařízené studio situované ve 4. patře novostavby v klidné ulici na Vinohradech, v pěším dosahu parku Folimanka. Žádaná rezidenční lokalita, pár minut chůze k zastávkám tramvají a stanicím metra Náměstí Míru a I. P. Pavlova, s rychlou dostupností do centra a plnou vybaveností v okolí.

Studio tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Laminátové podlahy, dlažba, vestavěné skříně, žaluzie, pračka, myčka, videotelefon, výtah, vstup do budovy na čip. Záloha na společné domovní služby a spotřebu energií 3000 Kč měsíčně. Možnost krátkodobého pronájmu. K dispozici od listopadu 2017.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26257
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  31 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.