Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný zařízený byt se 2 koupelnami ve 2. patře moderní rezidence - renovovaného historického paláce s výtahem, 24/7 recepcí a parkováním v centru Prahy na Senovážném náměstí. Lokalita s plnou vybaveností v bezprostředním okolí, v blízkosti Hlavního a Masarykova nádraží, pár kroků od zastávky tramvaje a pouhých pár minut chůze od Václavského náměstí s přístupem ke všem třem trasám pražského metra.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a pěkným výhledem do krásně upravené zahrady ve vnitrobloku, 2 samostatné ložnice s en-suite koupelnami (vana, bidet, toaleta / sprcha, toaleta, bidet. sprška), 3. ložnice, samostatná toaleta pro hosty a vstupní chodba.

Parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně v jedné ložnici, francouzská okna, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, alarm, sklep. V ceně je zahrnuto 1 parkovací stání v garáži. Měsíční zálohy na společné služby a spotřebu energií činí 10.000 Kč.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  2617
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.