Byt, 2+kk

Nově kompletně zrekonstruovaný byt situovaný ve 4. patře renovovaného činžovního domu s novým výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Výhodná lokalita na Vinohradech pár kroků od Riegrových sadů, s plnou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze od stanice metra Jiřího z Poděbrad, zastávky tramvaje a stanoviště pravidelných farmářských trhů.

Byt tvoří 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koute, samostatná toaleta, technická komora a vstupní hala.

Parkety, dlažba, vysoké stropy, velká okna, rolety, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. Byt je možno zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění cca 1000 Kč měsíčně pro 2 osoby. Elektřina a plyn se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25920
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.