Byt, 3+kk

Nově kompletně zrekonstruovaný byt situovaný ve 2. patře zrenovovaného činžovního domu s výtahem v oblíbené rezidenční čtvrti Vinohrady. Klidná lokalita s rychlým spojením do centra, v blízkosti Bezručových a Havlíčkových sadů, v blízkém dosahu stanice metra Náměstí Míru (jedna krátká zastávka tramvají) s plnou občanskou vybaveností v okolí.

Interiér tvoří plně vybavená průchozí kuchyň, prostorný obývací pokoj, 2 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, komora a vstupní hala.

Zachované původní prvky, dřevěné podlahy, dlažba, velká okna, závěsy, pračka, sušička, myčka, videotelefon, sklep, balkony v mezipatrech domu. Záloha na společné domovní služby a vodu cca 1600 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25864
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.