Byt, 2+1

Zrenovovaný byt situovaný ve 2. patře činžovního domu ve dvorním traktu, bez výtahu. Lokalita v rychle se rozvíjející čtvrti Karlín v Praze 8, s plnou vybaveností v okolí, v pěším dosahu centra či jednu zastávku tramvají ke stanici metra Florenc.

Byt má průchozí obývací pokoj, 1 ložnici s šatnou, plně vybavenou kuchyň s jídelním prostorem, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní halu s velkou skříní.

Zachované původní prvky, velká okna, dřevěné podlahy, korková podlaha, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, mikrovlnná trouba. Byt je možno zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Poplatky za společné služby a vodu 750 Kč měsíčně pro 1 osobu. Topení a elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25833
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.