Byt, 4+kk

Kompletně zrekonstruovaný, částečně zařízený atraktivní byt, situovaný ve 4. patře kvalitně zrekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady. Klidná lokalita s rychlým spojením do centra, pár minut chůze k nákupnímu centru a stanici metra Palác Flora.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi, další dvě ložnice, koupelna se sprchovým koutem, vanou a toaletou, šatna, toaleta pro hosty a velká vstupní hala.

Zachované původní prvky, dřevěné podlahy, trojskla v oknech, myčka, indukční varná deska, lednice amerického typu, TV. Zálohy na společné domovní služby a vodu cca 800 Kč měsíčně/1 osoba. Poplatky za spotřebu plynu a elektřiny se hradí zvlášť. K dispozici od ledna 2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25679
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  111 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.