Byt, 3+1

Nezařízený byt situovaný v prvním patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu v oblíbené rezidenční čtvrti na Vinohradech, v blízkém dosahu stanic metra Náměstí Míru a Jiřího z Poděbrad. Lokalita s rychlou dostupností do centra a plnou vybaveností v okolí.

Byt má prostorný průchozí obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s jídelním prostorem a spíží, 2 ložnice, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a vstupní halu.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, dubové parkety a dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, UPC. Poplatky za společné domovní služby 500 Kč/měs. Zálohy na spotřebu energií se hradí zvlášť. Nezařízené.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25607
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  98 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.