Byt, 2+kk

Částečně zařízený byt ve 4. patře činžovního domu s výtahem a podzemním parkováním na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Výhodná lokalita pouhé 2 minuty od Havlíčkových sadů, s rychlým spojením do centra - 2 krátké zastávky tramvají od stanice metra Náměstí Míru s plnou vybaveností v okolí.

Byt tvoří 1 ložnice, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, prostorná úložná komora / šatna a vstupní chodba.

Základní nábytek a vybavení, parkety, dlažba, francouzská okna, úložné prostory, žaluzie, pračka. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné domovní služby, vodu, topení a údržbu garáže 2500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24718
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži v domě zahrnuto.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.