Byt, 3+kk

Částečně zařízený byt ve 2. nadzemním podlaží kompletně zrekonstruované komorní rezidence se zachovalými secesními prvky a finskou saunou, která se nachází v klidné ulici nedaleko Palackého náměstí, kláštera Emauzy, Botanické zahrady a nábřeží Vltavy, pár minut od stanice metra B.

Interiér bytu tvoří prostorná vstupní hala se samostatnou šatnou, světlý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou, bidetem a toaletou a samostatná toaleta pro hosty. Obývací pokoj je orientován na východ, ložnice na západ do klidného vnitrobloku.

K vybavení patří dubové plovoucí podlahy a dlažba, nová špaletová okna s elektricky ovládanými roletami, masivní dřevěné repliky původních dveří, kompletně zařízená kuchyně (dub masiv) se spotřebiči Siemens a s vestavěnou chladničkou na víno Liebherr, SDK podhledy s bodovým osvětlením, sádrové omítky, domácí vrátný.

Romantická poloha několik desítek metrů od Náplavky, v pěším dosahu vyšehradských zahrad a četných kaváren, vináren a restaurací. Záloha na vytápění a domovní služby 6.000 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.

Interiér 100,8 m2, sklep 3,2 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23698
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  101 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.