Byt, 3+1

Nadstandardní zařízený byt na nábřeží Vltavy! Nabízíme kompletně zrekonstruovaný byt se 2 ložnicemi, 2 koupelnami a krásně zachovanými původními architektonickými prvky ve 3. patře udržovaného klasického bytového domu bez výtahu. Budova se nachází v atraktivní lokalitě v pěším dosahu parku na Kampě, Malé Strany a Starého Města, v rychlé dostupnosti do centra, komerčního centra Anděl a Francouzského lycea.

Vkusný interiér tvoří tři propojené vzdušné místnosti - plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj s funkčními moderními kachlovými kamny a prostorná ložnice s na míru vyrobenou velkorysou šatnou a úložnými prostory. V bytě je dále druhá ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), samostatná koupelna (vana, sprchový kout), technická místnost, toaleta pro hosty a velká vstupní hala.

Parkety, dlažba, velká okna, vysoké stropy, kvalitní osvětlení, bezpečnostní vstupní dveře, pračka se sušičkou, vinotéka, myčka, mikrovlnná trouba, plynový kotel, TV, alarm, satelitní příjem, sklep. K bytu náleží úložná komora na chodbě ve společných prostorách domu. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22822
 • Měsíční nájemné
  53 000 Kč / 2 099 €
 • Poplatky za služby
  Poplatky za domovní služby, vodu a internet, včetně záloh na plyn a elektřinu 7.000 Kč/měs.
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  Není vyžadován
 • K dispozici od
  Ihned
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.