Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný a zařízený podkrovní mezonet se 2 koupelnami, situovaný ve 4. patře klasického činžovního domu s výtahem. Dům se nachází v klidné ulici na Vinohradech s rychlým dopravním spojením do centra, jednu zastávku tramvají či pár minut chůze ke stanici metra Náměstí Míru. V blízkosti Bezručových sadů, v rychlém dosahu plné občanské vybavenosti, kvalitních restaurací, klubů, kaváren a obchodů, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Interiér bytu ve spodní úrovni tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, komora a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. V patře se nachází 1 ložnice s výhledem do zeleně upraveného vnitrobloku, také s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory, dále koupelna s vanou, toaleta a hala s úložnými prostory.

Velká okna, žaluzie, vinylové podlahy, dlažba, vestavěné úložné prostory, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, rozkládací pohovka, 4 TV, WiFi internet, satelitní příjem. Poplatky za společné domovní služby, zálohy na spotřebu energií, satelit a internet 7230 Kč/měs. K dispozici dle dohody.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22454
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  91 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.