Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 1+kk

Světlé studio s krásným výhledem do zeleně situované v 1. patře novostavby s výtahem a podzemním parkováním v Praze 5. Klidná lokalita nedaleko Dalejského a Prokopského údolí, v blízkém dosahu Německé mezinárodní školy. Zastávka autobusu nedaleko, pár minut jízdy k metru Lužiny a Luka, trasa B.

Byt tvoří obývací prostor s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s rohovou vanou a toaletou a vstupní chodba se skříněmi.

Plovoucí podlahy, dlažba, velká okna, rolety, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, kombinovaná trouba, videotelefon, alarm, vstup do budovy na čip. Jedno parkovací stání v ceně. Poplatky za spotřebu energií a domovní služby 2000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  41 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  22176
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.