Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený renovovaný byt ve 3. patře udržovaného bytového domu bez výtahu v Praze 10 - Vršovicích. Budova stojí v blízkosti Heroldových sadů, v klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra - pár zastávek tramvají nebo autobusem ke stanici metra Náměstí Míru. V blízkém okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost a služby, kvalitní restaurace, kavárny, sportovní i kulturní zařízení. V pěším dosahu jsou také oblíbené Havlíčkovy sady.

Interiér tvoří slunný rohový obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, komora a vstupní chodba.

Základní vybavení, parkety, laminátová podlaha, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna, plynové topení WAW a elektrický přímotop, pračka, myčka. Zálohy na společné domovní služby a spotřebu energií: cca 3500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22002
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  64 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.