Byt, 3+1

Nově zrekonstruovaný nezařízený byt se zachovanými původními prvky, situovaný ve 4. patře zrenovovaného činžovního domu s výtahem, kamerovým systémem a podzemním parkováním v nejžádanější části Královských Vinohrad. Výhodná lokalita dvě minuty chůze od náměstí Míru (tramvaje, metro), v blízkosti Havlíčkových sadů, s rychlou dostupností do centra a kvalitními restauracemi, bary a kavárnami v bezprostředním okolí.

Byt tvoří 2 ložnice - hlavní ložnice má vlastní koupelnu (sprchový kout, bidet, toaleta), dále plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, druhá koupelna (vana, bidet, toaleta), technická komora a velká vstupní hala.

Vzdušné pokoje, parkety, vysoké stropy, velká okna, mramorová pracovní deska v kuchyni, plynový kotel, myčka, videotelefon. K dispozici jedno garážové stání za cenu 2500 Kč měsíčně. Měsíční poplatky 4305 Kč. Energie se převedou na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21920
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  132 m²
 • Parkování
  Garážové stání za cenu 2500 Kč měsíčně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.