Byt, 1+kk

Kompletně nově zrekonstruované zařízené studio situované ve 2. patře zrenovovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici na Vinohradech, v blízkém dosahu Havlíčkových sadů. Lokalita s rychlou dostupností do centra, dům je vzdálen jednu zastávku tramvají nebo 4 minuty chůze od Náměstí Míru se stanicí metra a plnou vybaveností v okolí.

Designové studio tvoří otevřený obývací pokoj / ložnice a plně vybavená kuchyň situovaná ve vstupní chodbě, dále koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, vestavěné skříně, bezpečnostní vstupní dveře, úsporné francouzské elektrické topení, lednice, trouba, myčka, kávovar, žehlička, nádobí a kuchyňské náčiní, TV. Poplatky za společné služby a spotřebu energií je zahrnuto v nájmu. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21832
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  42 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.