Byt, 1+kk

Zařízené podkrovní studio s pěkným výhledem, ve 3., nejvyšším patře rezidence, která prošla kompletní rekonstrukcí. Dům s výtahem, podzemním parkovištěm a upravenou zahradou ve vnitrobloku se nachází v srdci starého Břevnova, v pěším dosahu parku, zastávek tramvají a výborné občanské vybavenosti, v rychlé dostupnosti do centra. Výhodná poloha - blízko k mezinárodním školám, na letiště, do parku Ladronka, na sportoviště při Strahovském stadionu a koupaliště Petynka.

Interiér tvoří plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj / ložnice, jídelní prostor, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Parkety, bezpečnostní vstupní dveře, vertikální okna, rozkládací postel, úložné prostory, sklokeramická varná deska, lednice, trouba, pračka, domácí vrátný, sklep. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 2.000 Kč.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21831
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  28 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.