Byt, 2+1

Kompletně zařízený prosvětlený byt ve 4. patře zrenovované budovy s novým výtahem a společným balkonem s výhledem na Pražský hrad. Dům je situován přímo na pražské magistrále, s velmi rychlou dostupností do centra - jen 3 min. od stanice metra Vyšehrad (pár minut do stanice Muzeum). V pěším dosahu business centra Pankrác a kompletní občanské vybavenosti.

Byt má 1 samostatnou ložnici, plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, koupelnu s vanou a bidetem, samostatnou toaletu, šatnu a vstupní halu.

Nový nábytek a spotřebiče, na podlahách lamino a dlažba, bezpečnostní dveře, žaluzie, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 3000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21578
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.