Byt, 3+kk

Plně zařízený byt v 5. patře novostavby v klidné ulici na Vinohradech, v pěším dosahu parku Folimanka. Žádaná lokalita pár minut chůze k zastávkám tramvají a stanicím metra Náměstí Míru a I. P. Pavlova, s rychlou dostupností do centra a plnou vybaveností v okolí.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna s vanou, toaleta s bidetem, komora / šatna a vstupní hala.

Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, francouzská okna, žaluzie, centrální vytápění, pračka, sušička, kuchyňské spotřebiče Miele, lednice s mrazákem Liebherr, nádobí, vysavač, žehlička a žehlicí prkno, internet, UPC, videotelefon, výtah. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění cca 3500 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce (cca 1500 Kč/měs.).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21043
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.