Byt, 3+1

Zařízený podkrovní mezonet situovaný ve 4. patře činžovního domu s výtahem na rozhraní Vinohrad a Vršovic. Výhodná lokalita pouhé 2 minuty od Havlíčkových sadů, s rychlým spojením do centra - 2 krátké zastávky tramvají od stanice metra Náměstí Míru s plnou vybaveností v okolí.

Byt má ve spodní úrovni jednu ložnici, plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, koupelnu s vanou, toaletu a vstupní chodbu. V horním patře, přístupném z obývacího pokoje, se nachází částečně otevřená druhá ložnice.

Na podlahách lamino a dlažba, plynový kotel, žaluzie, pračka, základní nádobí, internet, domácí vrátný. Poplatky za společné služby a záloha na spotřebu energií cca 5000 Kč měsíčně. Ideální byt pro sdílení 4 studentů.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20876
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.