Byt, 4+kk

Nový prosvětlený nadstandardní mezonet se 158 m2 střešních teras a panoramatickým výhledem do okolí situovaný v moderním rezidenčním projektu s ostrahou, parkováním a vnitroblokem s parkovou úpravou. Lokalita s plnou občanskou vybaveností a možnostmi kulturního a sportovního vyžití v blízkém okolí, s rychlou dostupností do centra, pár zastávek tramvají od stanic metra Vltavská, Nádraží Holešovice a Palmovka.

Byt má 3 ložnice a 2 koupelny. Spodní úroveň tvoří hlavní ložnice s vlastní koupelnou (vana, sprchový kout, toaleta), prostornou šatnou a terasou, další dvě ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala. V horním patře se nachází velký otevřený obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavenou kuchyní a vstupy na střešní terasy obklopující byt, dále toaleta pro hosty a technická komora s úložným prostorem. Z jedné z teras vede schodiště na další střešní terasu ("kapitánský můstek") poskytující úžasný výhled, umístěnou ještě o úroveň výše.

Dřevěné plovoucí podlahy, stěrka, teakové dřevo na terasách, světlovody, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon, kamerový systém, vstupy na čip, sklep. Jedno parkovací stání v garáži v ceně, další je možno pronajmout za 700 Kč/měs./stání. Poplatky za společné služby, vytápění a vodu 50 Kč/měs./m2 (bez teras). Byt 196 m2. Terasy 158 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20390
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  196 m²
 • Terasa
  158 m²
 • Celková plocha
  354 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.