Byt, 3+kk

Nově zrekonstruovaný nadstandardní zařízený byt s výhledem do Havlíčkových sadů situovaný v 1. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu bez výtahu na pomezí Vinohrad a Vršovic. Klidná lokalita v těsném sousedství parku - 100 m od vchodu, s plnou vybaveností v okolí a rychlým spojením do centra, dvě krátké zastávky tramvají ke stanici metra Náměstí Míru.

Interiér bytu tvoří hlavní ložnice s velkou vybavenou šatnou, druhá ložnice (příp. pracovna nebo dětský pokoj), obývací pokoj, plně vybavená otevřená kuchyň s jídelním prostorem, koupelna s vanou a sprchovým koutem, toaleta, technická komora a vstupní chodba.

Vysoké stropy, dřevěné podlahy a dlažba, žaluzie, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toastovač, nádobí a kuchyňské náčiní, ložní prádlo a ručníky, domácí vrátný, sklep. Zálohy na domovní služby včetně spotřeby vody a vytápění 5000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. Ideální pro pár, rodinu s dítětem, nebo pro jednu osobu, která potřebuje pracovnu či pokoj pro hosty. K dispozici od října 2016.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20277
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.