Byt, 1+kk

Zařízený byt s výhledem do zeleně situovaný v 1. patře rezidenčního komplexu Terasy Červený Vrch s recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Klidná lokalita v blízkosti Šáreckého údolí, 5 minut jízdy do mezinárodní školy ISP, s rychlým spojením na letiště a do centra, pár minut chůze od stanice metra Bořislavka (10 min. do centra).

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnicová část oddělená posuvnými dveřmi, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Parkety, bezpečnostní vstupní dveře, žaluzie, pračka, mikrovlnná trouba, domácí vrátný, sklep. Poplatky za společné služby a zálohy na energie 2500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20261
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  Možnost parkování venku.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.