Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Zařízený klimatizovaný byt se 2 terasami (celkem 52 m2) situovaný v 5. patře moderního rezidenčního projektu s podzemním parkováním v příjemném prostředí nedaleko Prokopského údolí. Veškerá občanská vybavenost v okolí, široké možnosti rekreačního a sportovního vyžití. Pět minut k metru Hůrka, cca 20 minut do centra.

Interiér bytu tvoří světlý obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní (37 m2), 2 ložnice (18 a 15 m2), koupelna se sprchovým koutem a toaletou, hala a vstupní chodba. Všechny hlavní místnosti mají přístup na terasu.

Dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, francouzská okna, žaluzie, vestavěné skříně, mramorová kuchyňská deska, pračka, myčka, TV, UPC, domácí vrátný, výtah. V ceně je zahrnuto jedno parkovací stání v garáži. Poplatky za společné služby, topení a vodu cca 5000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od 5. července 2016.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Terasa
  52 m²
 • Celková plocha
  97 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  20021
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.