Byt, 2+kk

Zařízený renovovaný byt ve 2. patře činžovního domu s výtahem v klidné ulici v centru Prahy. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí, pár minut chůze od zastávky tramvají a stanice metra Karlovo náměstí, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Byt má 1 velkou slunnou ložnici, obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavený kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, šatnu / komoru a vstupní chodbu.

Na podlahách parkety a dlažba, vysoké stropy, štuky, plynové vytápění, pračka, mikrovlnná trouba, nádobí, TV, internet, domácí vrátný, sklep. Parkování na ulici (modrá zóna). Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií (voda, plyn, elektřina) 3500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19868
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.