Byt, 1+kk

Kompletně zařízené studio po rekonstrukci situované ve zvýšeném přízemí činžovního domu se společným dvorem s pergolou. Klidná lokalita v dynamicky se rozvíjející čtvrti Holešovice, v jednom z obchodních center Prahy, nedaleko stanice metra Nádraží Holešovice, trasa C (jedna zastávka tramvají).

Interiér, navržený architektonickým studiem, tvoří obývací pokoj s pracovním koutem a vysunovací postelí, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné podlahy, velké okno, velký vestavěný úložný systém, bezpečnostní vstupní dveře, spotřebiče Siemens (lednice, digestoř, indukční deska, trouba, myčka, pračka se sušičkou), elektrické topení, magnetická tabule, domácí vrátný, sklep 10 m2. Poplatky za společné služby cca 1000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce). Ideální pro jednu osobu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19767
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  24 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.