Byt, 1+1

Nově kompletně zrekonstruované zařízené studio se zachovanými původními prvky v 6. patře dobře udržovaného funkcionalistického domu s novým výtahem v rychle se rozvíjející části Holešovic. Byt se nachází pár kroků od zastávky tramvaje se snadným spojením na stanici metra Vltavská a dále do centra. Klidná část Prahy 7 s veškerou občanskou vybaveností včetně škol, obchodů, lékárny, zdravotního střediska, restaurací a kaváren.

Byt má plně vybavenou novou kuchyň, obývací pokoj s pracovní a ložnicovou částí, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, komoru a vstupní halu s úložnými prostory.

Repasované parkety, okna a dveře, centrální vytápění, pračka, myčka, rozkládací pohovka, domácí vrátný. Poplatky za společné domovní služby, vodu a topení 1326 Kč měsíčně. Zálohy na spotřebu elektřiny 450 Kč měsíčně. Ideální pro jednu osobu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19680
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  33 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.