Byt, 3+1

Jedinečný zařízený byt v 5. patře exkluzivní nábřežního činžovního domu z přelomu 19. a 20. století. Budova prošla nákladnou rekonstrukcí s cílem vytvořit jedinečné reprezentativní prostory pro náročné. Vyhledávaná lokalita v centru Prahy v pěším dosahu všech známých památek s mnoha historickými budovami v okolí. Plná občanská vybavenost, pár minut chůze k zastávce tramvaje a stanici metra Karlovo náměstí.

Apartmá je provedeno v luxusním standardu s přímým výhledem na Vltavu, Petřín a Pražský hrad z oken a balkonu. Interiér tvoří 2 komfortní ložnice a 2 plně vybavené koupelny, prostorný obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, toaleta pro hosty a velká otevřená vstupní hala.

Výtah s přímým vstupem do bytu, luxusní vybavení a zařízení, zachované původní detaily, klimatizace, vysoké stropy s nepřímým osvětlením, parkety, koberce, mramorové obklady v koupelnách, mramorová kuchyňská pracovní plocha, vestavěné úložné prostory, odhlučněná okna, rolety, TV, alarm. Poplatky za domovní služby 10.161 Kč měsíčně. Poplatek za údržbu bytu 5000 Kč měsíčně. Energie se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19395
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  245 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.