Byt, 3+kk

Moderní byt s 13 m2 terasou ve 4. patře rezidenčního komplexu Tulipa Modřany obklopeného zelení, s privátním parkem, dětským hřištěm a 24h ostrahou. Veškerá občanská vybavenost v místě, rychlá dostupnost do centra autem i MHD (tramvajové a autobusové spoje) či vlakem z nedaleké zastávky Praha-Modřany, 1 km od domu se nachází prestižní British Prague School. Modřany a okolí nabízejí také rozmanité možnosti kulturního a sportovního vyžití - údolí Břežanského potoka s kopci Závist a Šance, Zámek Zbraslav, cyklistické stezky, tratě pro in-line bruslení, Aeroklub Točná, golfová hřiště v Hodkovičkách a Zbraslavi.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu s krásným výhledem do zeleně, 2 ložnice - jedna má také přístup na terasu, dále koupelna s vanou a toaletou, toaleta pro hosty a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi,

Vestavěné skříně v ložnicích, bezpečnostní vstupní dveře, elektrické žaluzie, myčka, domácí vrátný, sklepní kóje, kočárkárna. Jedno garážové stání v ceně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 5800 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19064
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  93 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.