Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu atraktivní zařízený byt s terasou ve 2. patře nově postaveného moderního rezidenčního komplexu Korunní Dvůr s recepcí a parkingem v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady.

Interiér bytu tvoří světlý obývací pokoj s jídelním prostorem a terasou s příjemným výhledem do zeleně a na dětské hřiště, dále plně vybavený kuchyňský kout, 2 ložnice, koupelna s vanou, toaleta zvlášť a vstupní chodba.

Byt je zařízen luxusními materiály a řadou designových prvků. K vybavení bytu patří velkoplošná francouzská okna, dřevěné podlahy, žaluzie, sklokeramická varná deska, myčka, pračka, vestavěné skříně, 24hodinová ostraha, bezpečnostní dveře a vstupní telefon s kamerou, vstup na bezpečnostní čipovou kartu.

Uprostřed areálu je tichý vnitroblok, který je k dispozici pouze rezidentům. K dispozici sklepní kóje. Parkování v podzemní garáži je zahrnuto v ceně. Výtah přímo z garáže. Minuta chůze k nákupnímu centru Palác Flora a Eden. Rychlé spojení do centra metrem a tramvajemi. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 6.000 Kč/měs. Vhodné pro rodinu s dětmi.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18561
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Balkón
  16 m²
 • Celková plocha
  89 m²
 • Parkování
  Parkování v podzemních garážích zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.