Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 6+kk

Byt v moderní čtyřpatrové designové vile situované v klidné rezidenční čtvrti s dobrou dostupností do mezinárodních škol v Praze 5 a 6. Dům je postaven ve svahu, k zadní straně přiléhá upravená zahrada na úrovni druhého patra.

Prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem s vestavěnými spotřebiči, 5 ložnic, tři z nich se vstupem na terasu, 2 koupelny se špičkovou sanitou. Extra WC, prádelna/technická místnost, komory.

Kvalitní materiály a zpracování, velká okna, podlahové vytápění v obývacím pokoji a koupelnách, krásný výhled do zeleně a na město. Garáž pro 2-3 vozy plus parkování na pozemku.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  370 m²
 • Parkování
  Garáž pro 2-3 vozy plus parkování na pozemku.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  16741
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.